Darmowy projekt

DARMOWY PROJEKT SYSTEMU AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Jako autoryzowany punkt sprzedaży amerykańskiej marki TORO, w swojej ofercie posiadamy  innowacyjne systemy nawadniające, które można wykorzystywać nie tylko w przydomowych ogrodach, ale i na profesjonalnych obiektach sportowych.

TORO to marka znana na całym świecie. Jej urządzenia nawadniające są  najmniej awaryjne, o czym świadczy liczne ich wykorzystanie w większości inwestycji publicznych na świecie.  Amerykańskie systemy nawadniające wyróżniają się przede wszystkim nowoczesną technologią, która pozwala – po pierwsze – na efektywne wykorzystanie zasobów wodnych w celu właściwej pielęgnacji roślin, a – po drugie – na stosowanie urządzeń nawadniających w najbardziej wymagających miejscach.

Obecnie Klientom, którzy zdecydują się u nas na zakup  systemu nawadniającego marki TORO, oferujemy darmowy projekt nawodnienia. Jako firma specjalizująca się również w szkoleniach terenowych, proponujemy także przeszkolenie praktyczne z instalacji tych urządzeń.  Zakup produktów marki TORO uprawnia również do 20% zniżki na instalację systemu przez firmę Gordo Studio.

Co jest potrzebne do wykonania projektu systemu nawadniającego?

By przygotować plan nawodnienia, niezbędna jest szczegółowa inwentaryzacja terenu (wykonana w skali np. na papierze milimetrowym lub w programie komputerowym). Plan ogrodu z naniesionymi wymiarami powinien zawierać informacje o:

  • granicach terenu, szlakach komunikacyjnych, rodzajach nawierzchni,
  • małej architekturze,
  • wszelkich obiektach znajdujących się w obrębie trawników,
  • przebiegu linii trawnika i rabat,
  • miejscu występowania źródła wody.

Do powyższej inwentaryzacji należy dołączyć specyfikację parametrów źródła wody, czyli:

  • dynamiczną wydajność  ujęcia wody(tzw. próba wiaderkowa),
  • wartość dynamicznego ciśnienia na wyjściu lub dokładna informacja o źródle (rodzaj źródła, sposób wyprowadzenia wody na ogród, parametry pompy itp.).

 

Uwaga!

Dla osób, które nie zakupiły systemu nawadniającego, a chcą jedynie nabyć sam projekt nawodnienia, koszt  usługi wynosi około 500 złotych.