Fontanny

Nowoczesne fontanny, mini fontanny do ogrodów i wnętrz, wodotryski, elementy wodne i fontanny ogrodowe

Od kilku lat  jesteśmy znanym i polecanym wykonawcą fontann, nowoczesnych elementów wodnych do ogrodów i wnętrz, ścian wodnych, kaskad i domowych mini fontann. Nasze projekty znajdują się w centrach handlowych i biurowych, w parkach i na placach miejskich oraz w ogrodach i wnętrzach u klientów indywidualnych. Unikatowość naszych rozwiązań gwarantuje wzajemne współgranie wszystkich komponentów.

Projektujemy i budujemy fontanny, które pracują w sposób ciągły lub okresowy, zmieniając poziom wypływającej wody oraz kształt strumienia, współgrając z oświetleniem lub muzyką . Chcemy, aby nasi Klienci mogli poświęcić każdą minutę swojego wolnego czasu na rzeczy piękne tego świata: fontanny ogrodowe, ściany wodne, kaskady wodne, wodotryski i nowoczesne elementy wodne. Budujemy zatem fontanny i elementy wodne, które są godne zaufania, solidne i łatwe w obsłudze, tak abyście mieli Państwo satysfakcję z posiadania swojej własnej fontanny, mini fontanny lub wodotrysku przez długi czas.

Efekty wodne są od wieków niezwykle popularnym elementem sztuki ogrodnictwa. Dziś również trudno byłoby znaleźć kogoś, kto oparłby się pięknu fascynujących efektów pulsującej rytmicznie fontanny, sztucznych kaskad, wodotrysków czy strumieni wodnych. Technologia fontannowa oferuje dzisiaj wiele możliwości połączenia szerokiej różnorodności efektów wodnych w jednym systemie, który może być w atrakcyjny sposób przedstawiony wraz z efektami świetlnymi i muzycznymi.

Projektujemy i wykonujemy również małe, domowe fontanny wykonane z kamienia, ze stali nierdzewnej, z elementami obrotowymi z kul i innych form geometrycznych. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu  nasza wyobraźnia i pomysłowość nie zna granic. Tworzymy wszystko precyzyjnie, zgodnie z pomysłami naszych Klientów. Dzięki temu twórczemu procesowi powstają imponujące efekty wodne, z zastosowaniem najlepszej technologii i dostosowane do indywidualnych projektów naszych Klientów czy to w sektorze publicznym czy prywatnym.
Gordo Studio – Nowoczesna Architektura Wody i Krajobrazu