Nawadnianie

Gordo Studio jest jedyną firmą w swojej branży, proponującą darmowe projekty nawadniania ogrodów, hurtową sprzedaż i kompleksową ofertę najwyższej klasy urządzeń do funkcjonowania tego systemu amerykańskiej firmy TORO. Naszymi Odbiorcami są przedsiębiorstwa zajmujące się urządzaniem i profesjonalnym utrzymywaniem terenów zieleni, stadionów sportowych i pól golfowych, a także właściciele parków i ogrodów przydomowych oraz wszyscy ci, których zawodem lub pasją jest kreowanie otaczającego ich środowiska.

Od kilkunastu lat firma TORO przoduje we wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zieleni, dlatego zaufaliśmy temu przedsiębiorstwu i zdecydowaliśmy się na udostępnianie ich wyrobów w swoim asortymencie. Potwierdzeniem doskonałej marki oferowanych produktów są międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO 9000, CE, CSE oraz TÜV. Dla wykonawców, firm ogrodniczych i architektów krajobrazu proponujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne rabaty i wsparcie instalatorskie.

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

Systemy nawadniające są kompleksową kombinacją podziemnych rurociągów, zaworów i elektrozaworów, połączeń elektrycznych oraz zraszaczy statycznych i rotacyjnych wynurzanych z ziemi. Właśnie dlatego warto wybrać profesjonalnego wykonawcę projektu i tego typu instalacji. Nasi instalatorzy pomogą Państwu w doborze odpowiednich produktów, w oparciu o projekt zagospodarowania terenu oraz wydajność źródła wody.

Dzięki opracowanej przez nas technologii nawadnianie oferujemy także w już istniejących ogrodach, bądź trawnikach, bez konieczności rozkopywania całej powierzchni. Dysponujemy najnowszym, zaawansowanym technologiczne i profesjonalnym sprzętem do wykonywania tego typu inwestycji. Nasza firma, projektując i wykonując systemy nawadniające, stara się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie zlecenia realizujemy zatem z użyciem najwyższej klasy materiałów, z pieczołowitością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, bądź bliższego zapoznania się z opisami artykułów.