Katalogi i cenniki

Pobierz katalog 
GordoStudio:

Reklama Gordo

Newsletter

Wypełnij formularz, aby otrzymywać informacje o nowościach na stronie.
Regulamin

Ogród na raty

Możliwość budowy ogrodu na raty. Zapytaj o szczegóły.

Polecane produkty

Reklamy

Tax Free

W sezonie 2016 w naszym sklepie internetowym oferujemy zwrot podatku VAT dla podróżnych

AktualnościOczka wodne - budowa oczek wodnych i stawów ogrodowych

Nowoczesne ogrody wodne i woda w ogrodzie


   Wiele dróg prowadzi do fascynującego wodnego świata. Piękno jest na wyciągnięcie ręki – oczko wodne, staw kąpielowy lub ogród wodny. Istnieje wiele form zbiorników wodnych i elementów, pod jakimi woda może zaistnieć w Państwa ogrodzie. Są one tak różnorodne, jak różnorodne są nasze pragnienia: oczka wodne, kaskady, sztuczne wodospady, symetryczne i nowoczesne zbiorniki wodne, fontanny, rzeźby wodne, stawy ogrodowe ze strumykiem, stawy z rybami, niewielkie jeziora czy baseny kąpielowe. Każdy z nas może spełnić swoje marzenie. Istnieje wiele różnorodnych i ciekawych pomysłów.

  Oczko wodne     Ozdobne oczko wodne

   Każdy właściciel ogrodu może teraz dzięki nam dobrać sobie staw ogrodowy, oczko wodne odpowiadające jego indywidualnym wyobrażeniom. Wielkość nie odgrywa przy tym żadnej roli. Nawet najmniejszy wodny świat jest niepowtarzalny i fascynujący. Woda cały czas jest w ruchu: faluje, płynie, bulgocze, tryska - „żyje”. Falująca, przelewająca się woda przyciąga spojrzenia, nastraja pozytywnie, inspiruje do życia. Obserwacja spokojnej tafli wody łagodzi stres i uspokaja. Wiele ludzi odnajduje nieznaną dotąd radość z podpatrywania ryb, szybko rozrastających się roślin, latających nad zbiornikiem ważek i ptaków.

   Skorzystaj z naszej wiedzy o wodzie i projektowaniu zbiorników wodnych. Postaw na jakość produktów i nowych technologii, które oferujemy. Bądź pewien, że rzetelnie zaprojektowane i zbudowane wspólnie z nami oczko wodne oraz najwyższej jakości osprzęt firmy Oase, jakim dysponujemy, spełni Twoje oczekiwania. Użyte przez nas pompy wodne, systemy filtracyjne i systemy oświetleniowe spowodują, że woda w Twoim stawie będzie czysta i zdrowa przez cały rok, a gra świateł zagwarantuje satysfakcję z każdego wieczoru spędzonego w ogrodzie.

  Oczko wodne przy rezydencji   Oczko wodne w ogrodzie japonskim   Oczko wodne w parku

   Odkryj wodny świat w swoim ogrodzie. Zaprojektuj razem z nami swój wodny zakątek. Masz też możliwość stałej pielęgnacji, w której nasza firma posłuży Ci poradą. Teraz dzięki nam możesz stworzyć w swoim ogrodzie absolutnie niepowtarzalny wodny zakątek. Po prostu daj się ponieść marzeniom. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią projektową i umówienia spotkania na którym przedstawimy ciekawe propozycje i możliwe rozwiązania aranżacji ogrodów wodnych i dekoracji wodnych.

   Oczko wodne feng shui   Kącik wypoczynkowy przy oczku wodnym   Tradycyjne oczko wodne

      Oferujemy atrakcyjne rabaty na osprzęt do oczek wodnych dla wykonawców ogrodów i architektów krajobrazu, wykonujemy profesjonalne projekty oczek wodnych i stawów kąpielowych do uzyskania zezwolenia na budowę, sporządzamy operaty wodno prawne itp. Budujemy oczka wodne i stawy ogrodowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

 Oczka wodne Gordo Studio

 

Cennik Oase  - PDF, detaliczny cennik na akcesoria do oczek wodnych i stawów
Soll cennik - PDF, cennik preparatów do oczka wodnego firmy Soll na sezon 2016
Geomebrana EPDM - PDF, informacje na temat folii, geomembrany epdm do stawów
Katalog Oase - wersja PDF - najnowszy dostępny polski katalog OASE na sezon 2016
Oczka wodne szkolenie - DOC, formularz zgłoszeniowy na szkolenie praktyczne 

 

Ostatnio czytane

Ostatnie realizacje

Reklamy

 

Szkolenie ogrodnicze

Artykuł sponsorowany