Oczka wodne

Oczka wodne – budowa oczek wodnych i stawów ogrodowych

Nowoczesne ogrody wodne i woda w ogrodzie

Wiele dróg prowadzi do fascynującego wodnego świata. Piękno jest na wyciągnięcie ręki – oczko wodne, staw kąpielowy lub ogród wodny. Istnieje wiele form zbiorników wodnych i elementów, pod jakimi woda może zaistnieć w Państwa ogrodzie. Są one tak różnorodne, jak różnorodne są nasze pragnienia: oczka wodne, kaskady, sztuczne wodospady, symetryczne i nowoczesne zbiorniki wodne, fontanny, rzeźby wodne, stawy ogrodowe ze strumykiem, stawy z rybami, niewielkie jeziora czy baseny kąpielowe. Każdy z nas może spełnić swoje marzenie. Istnieje wiele różnorodnych i ciekawych pomysłów.

Każdy właściciel ogrodu może teraz dzięki nam dobrać sobie staw ogrodowy, oczko wodne odpowiadające jego indywidualnym wyobrażeniom. Wielkość nie odgrywa przy tym żadnej roli. Nawet najmniejszy wodny świat jest niepowtarzalny i fascynujący. Woda cały czas jest w ruchu: faluje, płynie, bulgocze, tryska – „żyje”. Falująca, przelewająca się woda przyciąga spojrzenia, nastraja pozytywnie, inspiruje do życia. Obserwacja spokojnej tafli wody łagodzi stres i uspokaja. Wiele ludzi odnajduje nieznaną dotąd radość z podpatrywania ryb, szybko rozrastających się roślin, latających nad zbiornikiem ważek i ptaków.

Skorzystaj z naszej wiedzy o wodzie i projektowaniu zbiorników wodnych. Postaw na jakość produktów i nowych technologii, które oferujemy. Bądź pewien, że rzetelnie zaprojektowane i zbudowane wspólnie z nami oczko wodne oraz najwyższej jakości osprzęt firmy Oase, jakim dysponujemy, spełni Twoje oczekiwania. Użyte przez nas pompy wodne, systemy filtracyjne i systemy oświetleniowe spowodują, że woda w Twoim stawie będzie czysta i zdrowa przez cały rok, a gra świateł zagwarantuje satysfakcję z każdego wieczoru spędzonego w ogrodzie.

Odkryj wodny świat w swoim ogrodzie. Zaprojektuj razem z nami swój wodny zakątek. Masz też możliwość stałej pielęgnacji, w której nasza firma posłuży Ci poradą. Teraz dzięki nam możesz stworzyć w swoim ogrodzie absolutnie niepowtarzalny wodny zakątek. Po prostu daj się ponieść marzeniom. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią projektową i umówienia spotkania na którym przedstawimy ciekawe propozycje i możliwe rozwiązania aranżacji ogrodów wodnych i dekoracji wodnych.

Oferujemy atrakcyjne rabaty na osprzęt do oczek wodnych dla wykonawców ogrodów i architektów krajobrazu, wykonujemy profesjonalne projekty oczek wodnych i stawów kąpielowych do uzyskania zezwolenia na budowę, sporządzamy operaty wodno prawne itp. Budujemy oczka wodne i stawy ogrodowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

Cennik Oase  – PDF, detaliczny cennik na akcesoria do oczek wodnych i stawów
Soll cennik – PDF, cennik preparatów do oczka wodnego firmy Soll na sezon 2016
Geomebrana EPDM – PDF, informacje na temat folii, geomembrany epdm do stawów
Katalog Oase – wersja PDF – najnowszy dostępny polski katalog OASE na sezon 2016
Oczka wodne szkolenie – DOC, formularz zgłoszeniowy na szkolenie praktyczne