Ściany wodne

Ściany wodne, nowoczesne dekoracje wodne, aranżacje wodne z kamienia, stali nierdzewnej i szkła.

Projektujemy i wykonujemy ściany wodne ze szkła, pleksigalsu, marmuru, granitu, kafli ceramicznych, kamienia i stali nierdzewnej. Aranżacje wodne i dekoracje budujemy na zewnątrz przed budynkami jak i w ogrodach oraz wewnątrz w budynkach mieszkalnych, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Stosujemy najnowsze technologie dostosowane do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Ściany wodne mogą funkcjonować jako ścianki działowe, ozdobne parawany, tła pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych jak i przenośne, uniwersalne ozdoby naszych pomieszczeń. W tym przypadku w zależności od ogólnej koncepcji wystroju wnętrz i rozmiarów ściany wodnej można je przestawiać w dowolne miejsce bez uciążliwych i kosztownych przeróbek wnętrza. Konstrukcja uniwersalnej i gotowej ściany wodnej umożliwia także bezproblemową wymianę tła (szkło, metal, tworzywo sztuczne) po którym płynie woda tworząc niepowtarzalny obraz wodny. Wysokogatunkowy materiał z jakich jest wykonana ściana wodna ogranicza jej konserwację do minimum. Budujemy również kurtyny wodne, wylewki wodospadowe i inne dekoracje wodne.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego z gotowymi formami ścian wodnych, wodospadów, kaskad, fontann, wylewek wodospadowych, dekoracji wodnych i kontaktu z naszą pracownią projektową w celu uzyskania bliższych informacji na ten temat.