Usługi ogrodnicze

 Zamów bezpłatną wycenę usługi:

509 077 372

 W ramach naszej oferty, wykonujemy następujące usługi ogrodnicze:

 • Usługi pielęgnacyjne ogrodów i innych terenów zielonych
 • (odchwaszczanie, nawożenie, nawadnianie, przycinanie, ochrona przed szkodnikami i walka z nimi, ochrona przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi przy użyciu naturalnych i chemicznych środków)
 • Zakładanie trawników(trawniki z siewu, trawniki z rolki)
 • Profesjonalne sadzenie drzew, krzewów i roślin (nasadzenia roślin)
 • Instalacje wodne(fontanny, wodospady, strumienie, kaskady, ściany wodne, dekoracje wodne)
 • Nawierzchnie ogrodowe(z drewna, kamienia, usługi brukarskie)
 • Budowa lub przebudowa basenów(technologia Proteus-Myrtha)
 • Aranżowanie przestrzeni przy pomocy elementów ozdobnych
 • (mała architektura tj. pergole, trejaże, altany ogrodowe)
 • Budowa lub przebudowa zbiorników wodnych(oczka wodne, stawy kąpielowe, ekobaseny, akweny kąpielowe)
 • Konserwacja i pielęgnacja zbiorników wodnych (oczyszczanie naturalne i chemiczne, regeneracja, naprawa)
 • Budowa i przebudowa ogrodów skalnych (ogrody skalne i ziemne, sztuczne skały do ogrodu)
 • Instalacja oświetlenia ogrodowego (także iluminacje ogrodowe)
 • Montaż systemu nawadniającego (nawadnianie ogrodów, nawadnianie trawników)

 

Piękny ogród wymaga pracy. Nawet jeśli jest wykonany profesjonalnie i z uwzględnieniem wszelkich czynników, które na niego oddziałują, nie zachowa idealnego wyglądu i formy bez częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Chwasty, ogrodowe szkodniki czy szkodliwe warunki atmosferyczne to okoliczności, których nie da się przewidzieć. By rośliny w ogrodzie rosły pięknie i zdrowo, muszą być doglądane, zadbane, a jeśli wystąpi z nimi jakiś problem – należy szybko reagować. Tylko to uchroni naszą zieleń przed niszczeniem. Oprócz roślin, pielęgnacji wymagają również zbiorniki wodne, które powinny zachowywać niezmienną czystość. W zależności od rodzaju akwenu, stosuje się inne środki – chemiczne lub naturalne, które wspomagają oczyszczanie wody i wpływają na dobrą kondycję stawu czy oczka wodnego.


Profesjonalne usługi ogrodnicze

GORDO STUDIO oferuje wszelkie usługi ogrodnicze, jakimi są np. renowacja istniejącego ogrodu, regularna pielęgnacja ogrodowa czy uzupełnienie ogrodu o dodatkowe elementy architektury. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych (ogrody prywatne), jak i firmy i instytucje publiczne (tereny wokół firm, tereny miejskie, otoczenia szkół i przedszkoli itd.). Usługi pielęgnacyjne wykonują doświadczeni ogrodnicy z dużą wiedzą botaniczną, którzy mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt i materiały. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma producentami i dostawcami akcesoriów i materiałów ogrodniczych, proponowany przez nas koszt wykonania usługi ogrodniczej jest niższy niż ten, jaki ponieśliby Państwo samodzielnie kupując asortyment w sklepie ogrodniczym.


ABONAMENT na pielęgnację ogrodu

By ułatwić Państwu pielęgnacje ogrodu, proponujemy wykupienie miesięcznego abonamentu, w ramach którego nasi ogrodnicy zapewnią nieprzerwaną fachową opiekę nad Waszym ogrodem. Gwarantujemy, że doglądany i regularnie pielęgnowany ogród, będzie cieszył znakomitą formą, a Państwo, zamiast się martwić o jego kondycję, będziecie mogli oddawać się relaksowi. Abonament to również świetne rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają i nie chcą, by podczas ich nieobecności ogród stracił na wyglądzie i zdrowiu. Usługa regularnego doglądania i pielęgnowania ogrodu polega na kilku wizytach ogrodników w miesiącu. Przy dużych obszarach, istnieje możliwość, by opiekę nad terenem zieleni sprawowało nawet kilkunastu fachowców. Z racji dużego doświadczenia w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów, Gordo Studio świadczy również usługi szkoleniowe dla firm ogrodniczych i ogrodników.