Współpraca

WSPÓŁPRACA Z GORDO STUDIO
OFERTA WSPÓŁPRACY DLA WYKONAWCÓW OGRODÓW I ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU
   Nawiążemy kontakt z architektami krajobrazu, pracowniami architektury krajobrazu, firmami ogrodniczymi i prywatnymi wykonawcami ogrodów w zakresie współpracy przy zakładaniu ogrodów, budowaniu oczek wodnych, stawów kąpielowych i instalowaniu systemów automatycznego nawadniania. Służymy pomocą jako profesjonalny i sprawdzony podwykonawca specjalistycznych prac ogrodniczo-budowlanych, jak i zarówno poszukujemy wiarygodnych wykonawców zieleni na terenie całego kraju.
OFERTA WSPÓŁPRACY DLA PRODUCENTÓW
   Zapraszamy do kontaktu z nami również wszystkie firmy oferujące produkty dla ogrodu lub wnętrza wyróżniające się wysoką jakością na tle konkurencji. Współpracę produktową prowadzimy tylko z wybranymi liderami danej branży.
   W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm takich jak: Oase Living Water, Proteus Myrtha, Firestone, Toro, Ecotabs i Söll. Firma Oase to największy producent profesjonalnych urządzeń filtracyjnych do oczek wodnych i stawów ogrodowych. Proteus Myrtha to z kolei producent ekskluzywnych basenów łączacych wytrzymałość stali nierdzewnej i PVC z estetyką wykończenia. Najlepsze na rynku materiały do hydroizolacji zbiorników wodnych dostarcza Firestone, a firma Toro oferuje najtrwalsze i najmniej awaryjne produkty wsród producentów systemów automatycznego nawadniania. EcoTabs i Söll przodują na świecie we wprowadzaniu naturalnych i ekologicznych sposobów pielęgnacji i oczyszczania wody. Zapraszamy do współpracy.